خدمات

خدمات

تلاش ما ارائه خدمات به شیوه ای است که لایقش هستید
اینجا کلینیک سبا است

خدمات ما

رادیولوژی

رادیولوژی یکی از مهم ترین بخش ها جهت تشخیص و انجام خدمات درمانی دندانپزشکی است. خوشبختانه وجود دستگاه های مدرن و به روز دیجیتال در گروه تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت کلینیک سبا سبب شده است که ضریب اطمینان در انجام خدمتی صحیح و با کیفیت را به نحو چشمگیری افزایش دهد. مراجعین محترم می توانند با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز در محیطی امن، با رعایت اصول کنترل عفونت و با استفاده از پوشش محافظتی فرآیند عکس برداری از دندان را انجام دهند .

بیماری های دهان

شاخه تخصصی از رشته دندانپزشکی است که به تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریهای ناحیه دهان، فک و صورت می پردازد. این بیماریها ممکن است اختصاصا ویژه حفره دهان باشند و یا به عنوان بخشی از یک بیماری سیستمیک، در ناحیه دهان، فک و صورت به صورت درد، زخم ، ضایعات برجسته ، تغییر رنگ یا خشکی دهان و ... تظاهر یافته باشد. متخصصین بیماریهای دهان، فک و صورت در کلینیک سبا برای تشخیص و درمان ضایعات دهانی، افزایش آگاهی مراجعین در مورد ضایعات پیش سرطانی حفره دهان و ارتقاء بهداشت و سلامت دندان، همراه شما هستند .

دندانپزشکی تحت بیهوشی

یکی از مهم ترین خواسته های مراجعه کنندگان به مراکز درمانی به ویژه دندانپزشکی، دریافت خدمات در محیطی آرام، دلپذیر ، بدون استرس و داشتن تجربه ای خوشایند وبدون درد است. کلینیک سبا با بهره گیری از دانش و تجربه جمعی از بهترین متخصصین حوزه های بیهوشی و آرام بخشی از یک سو و متخصصین رشته های مختلف دندانپزشکی کوشیده است که به این درخواست فراگیر و روز افزون بیماران پاسخی فراخور دهد. این مجموعه با استفاده از کاملترین و به روز ترین تجهیزات و وسایل بیهوشی و دندانپزشکی فضای بسیار مجهز، دلپذیر و تخصصی را در اختیار پزشکان و مراجعین محترم قرار می دهد.

پروتز های دندانی

در این بخش خدمات دندانی برای جایگزینی دندان های کشیده شده و بازسازی تاج (crown) از دست رفته دندان ، با ساخت روکش دندان و نیز دندان مصنوعی متحرک (دست دندان) انجام شده و سعی می شود تا دندانهای تخریب شده و از دست رفته بازسازی گردد. بنابراین حاصل کار، بهبود قدرت جویدن و زیبایی ظاهر دهان و دندان است.

درمان ریشه ( اندودانتیکس )

درمان ریشه دندان یا به اصطلاح عموم، درمان عصب کشی دندان، درمانی است که برای ریشه دندانی عفونی شده بر اثر پوسیدگی یا هر نوع آسیب دیگری انجام می شود. در صورتی که دندانی دچار پوسیدگی زیاد شده باشد با حفظ و نگهداری ریشه دندانها و قرار دادن تاج مناسب می توان کارایی و زیبایی دندان را مجددا احیا نمود . در این بخش با بهره گیری از امکانات روز دنیا ( رادیوگرافی دیجیتال، سیستمهای چرخشی، روش های نوین پر کردن کانال و ... ) عمل درمان ریشه دندان در زمان کوتاه تری نسبت به گذشته قابل انجام می باشد.

دندانپزشکی کودک و نوجوان

متخصصین دندانپزشکی کودکان با درمان به موقع ، درمانهای پیشگیرانه مانند فلورایدتراپی و معاینات دوره ای، سلامت دندانی کودکان را تضمین می نمایند. دندانپزشکی در کودکان با بزرگسالان بسیار متفاوت است، علاوه بر متفاوت بودن ساختار و تعداد دندان های شیری، انجام اقدامات دندانپزشکی در کودکان نیازمند روش های خاص کنترل رفتاری است که این امر توسط متخصصین دندانپزشکی کودکان به بهترین نحو انجام می شود. در این کلینیک، خدمات دندانپزشکی به کودکانی که همکاری مناسبی ندارند و نیز کودکان با مشکلات ذهنی بصورت دندانپزشکی تحت بیهوشی و آرامبخشی و با حضور متخصصین بیهوشی مجرب نیز ارائه می شود.

جراحی لثه و ایمپلنت

متخصصین این رشته شما را در داشتن لثه ای سالم یاری می دهند و در صورت نیاز به خدمات تخصصی، درمان بیماری های لثه، افزایش طول تاج دندان، درمان های زیبایی لثه، بازسازی پیوند استخوان و ایمپلنت (کاشت دندان) توسط متخصصین در کلینیک سبا ارائه می گردد.

ارتودنسی و ناهنجاری های فکی و صورتی

این رشته بر مشکلات فکی مانند کوچکی یا بزرگی فکین و نیز بی نظمی و نامرتبی دندانها تمرکز دارد. متخصص ارتودنسی با بکارگیری طیف وسیعی از وسایل و ابزارها و در دوره زمانی معینی این مشکلات را برطرف می نماید. رعایت بهداشت دندان هایی که نامرتب هستند و دسترسی به آنها امکان پذیر نیست کار دشواری است، همین امر موجب بروز پوسیدگی و عفونت لثه می شود. درمان ارتودنسی با استفاده از براکت و سیم مخصوص انواع مشکلات دندانی و عدم انطباق فک بالا و پایین را برطرف می کند.

جراحی فک و صورت

در کلینیک سبا، انواع درمان جراحی های تخصصی ناحیه دهان، فک و صورت شامل: کشیدن و جراحی دندان های نهفته و دندان های عقل، جر احی های وسیع فک و صورت به دنبال ضربه و آسیب، جراحی های همراه با ارتودنسی برای مشکلات شدید فکی، جراحی و نمونه برداری از کیستهای و تومور های ناحیه فک و صورت و همچنین جراحی ایمپلنت (کاشت دندان) توسط متخصص جراحی دهان، فک و صورت بصورت کاملا تخصصی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

متخصصین ترمیمی و زیبایی علاوه بر ترمیم(پر کردن دندان)، در بازسازی دندان ها و اصلاح شکل دندان های نامتناسب، بستن فضاهای بین دندانی ، لمینت دندان ها و سفید کردن دندان ها (bleaching) و سایر پروسه های زیبایی دندان تخصص و تبحر دارند. در این بخش متخصصین با بهره گیری از جدید ترین روش های درمانی شما را در داشتن دندان هایی سالم و زیبا یاری می نمایند و با استفاده از جدیدترین مواد ترمیمی هرگونه تغییر رنگ و شکل نامناسب دندان ها، به بهترین روش، درمان می گردد.